" />
Sadská - Kostelní Lhota - Písková Lhota - Poděbrady
Lhotecká cyklostezka Lhotecká cyklostezka

Aktuality

8. říjen 2009
Podívejte se na první náhledy lávky přes trať

Firma TOP CON, která byla vybrána na zpracování projektové dokumentace křížení železniční trati ve variantě lávky, začala na naši výzvu připravovat dokumentaci pro územní rozhodnutí. Při té příležitosti také předložila první a velice zajímavé vizualizace budoucí stavby. Zároveň stále ale čekáme na jednání Zastupitelstva kraje, které by mělo vyhodnotit naši žádost o poskytnutí dotace ze srpna letošního roku. Tyto peníze by měly, spolu s dalšími prostředky získanými z grantu TPCA, posloužit právě na chybějící projektové vyřešení křížení železniční trati u Sadské a také pro zajištění bezpečného průjezdu obcí Kostelní Lhota.

Podívejte se tedy na jednotlivé náhledy lávky - a to v sekci Dokumenty ke stažení - a napište, jak se vám líbí. Využijte příležitosti říci, jak má Lhotecká cyklostezka v budoucnu vypadat. Váš názor je pro nás opravdu důležitý.

osmrtnice smrtovnice osmrtnicama ljubuški umrli ljubuški osmrtnice grude smrtovnice sarajevo jastuci madraci horoscope umrli vicevi horoskop knjige lektire

Podívejte se na první náhledy lávky přes trať

Diskuze

Jméno:
E-mail:
Text:
Opiš text z obrázku:
 obrazek
Sponzoři projektu