" />
Sadská - Kostelní Lhota - Písková Lhota - Poděbrady
Lhotecká cyklostezka Lhotecká cyklostezka

Aktuality

4. březen 2011
Podáváme žádost o stavební povolení v části Sadská - Kostelní Lhota

Koncem roku 2011 nabylo právní moci územní rozhodnutí v rámci II. etapy ze Sadské do Kostelní Lhoty. Zároveň bylo konečně vyřešeno to vůbec nejdůležitější a také nejkomplikovanější co nás během přípravy II. etepy Lhotecké cyklostezky potkalo. Tedy vyřešení všech majetkoprávních vztahů vč. uzavření kupních smluv či smluv o smlouvách budoucích. Projektant cyklostezky zároveň dokončil projektovou dokumentaci stezky a její napojení na již existující projekt lávky přes železniční trať.

S radostí tak můžeme oznámit, že ve čtvrtek 3.3.2011 jsme podali na Stavební úřad v Nymburce žádost o vydání stavebního povolení pro úsek Sadská - Kostelní Lhota. Pokud půjde vše podle optimistického scénáře, stavební povolení bychom mohli získat v průběhu jara.

Co se vlastní realizace této etapy týče, není zatím jisté, zda se ještě letos přihlásime do vyhlášené výzvy ROP pro financování stavby.

osmrtnice smrtovnice osmrtnicama ljubuški umrli ljubuški osmrtnice grude smrtovnice sarajevo jastuci madraci horoscope umrli vicevi horoskop knjige lektire

Diskuze

Jméno:
E-mail:
Text:
Opiš text z obrázku:
 obrazek
Sponzoři projektu