" />
Sadská - Kostelní Lhota - Písková Lhota - Poděbrady
Lhotecká cyklostezka Lhotecká cyklostezka

Aktuality

9. prosinec 2011
Podepsána smlouva na I. etapu. Stavba cyklostezky začíná

 

Tento týden došlo konečně k tolik očekávanému podpisu smlouvy mezi oběma stranami a zároveň došlo k oficiálnímu předání díla. Firma představila rámcový harmonogram akce a upřesnily se konkrétní detaily. Prvním krokem je přesné zaměření plánované stavby. Geodeti proto ihned započaly s vykolíkováním 4-5 metrů šíře trasy určené pro komunikaci a okrajový pás. Kvůli následným terénním úpravám je navíc vyměřen na každou stranu ještě 1 m navíc, kde ale zůstane zeleň zachována. Vyměřování by mělo být dokončeno v pondělí 12.12, kdy budou obce oficiálně seznámeny s trasou stezky.

Poté vyzveme všechny majitele sousedních pozemků, abychom na místě konzultovali a hlavně si ujednotili budoucí vedení cyklostezky. Bohužel za oběť bude muset padnout několik desítek stromů na katastrech obou obcí a jednáno tedy bude i o hraničních a sporných stromech. Veškerý les byl v rámci stavebního řízení řádně vyjmut z lesního fondu.

Během prosince tak dojde k mýcení křovin a kácení stromů, jejichž poloha by neměla být předmětem případných svárů se sousedními vlastníky.

osmrtnice smrtovnice osmrtnicama ljubuški umrli ljubuški osmrtnice grude smrtovnice sarajevo jastuci madraci horoscope umrli vicevi horoskop knjige lektire

Diskuze

Jméno:
E-mail:
Text:
Opiš text z obrázku:
 obrazek
2011-12-11 16:54:24 | zahy | zagorakis@atlas.cz
Parada...
Sponzoři projektu