" />
Sadská - Kostelní Lhota - Písková Lhota - Poděbrady
Lhotecká cyklostezka Lhotecká cyklostezka

Aktuality

3. duben 2012
Piloty se zavrtávají do země a stavbu navštívil zloděj

Bohužel stavbu postihla již i první nepříjemnost. Z neděle na pondělí staveniště navštívili neznámi zloději a z bagru v Kostelní Lhotě odcizili asi 40 litrů paliva. Větší škodu pak nadělali na vrtací soupravě parkující u Pískové Lhoty, kde bylo odcizeno 200 litrů nafty a navíc došlo k poškození stroje na skle a zámcích v celkové výši 60.000 Kč.

Během úterka se stroj firmy Geoindustrie již přesunul ke Kostelní Lhotě a začaly obdobné práce na pilotách pro mostní konstrukci přes řeku Výrovku. Piloty se vrtají do hloubky přes 9 metrů a do každé z nich je vložená ocelová armatura, která je následně zalévána betonem. Pískové podloží ale velmi komplikuje vysunování pažnice. Ta s sebou totiž ocelovou výztuž vytahuje zpět nahoru a firma se následně snaží ji komplikovaně zasouvat zpátky dolů. Přesto se dnes podařilo první z pilot vybetonovat a zítra dojde k zbudování druhé. Následně se vrtací souprava přesune na levý břeh, kde budou ve čtvrtek práce dokončeny.

Mezitím došlo také k dokončení kompletního odbagrování všech pařezů a odkrývce zeminy na katastru Kostelní Lhoty.

Kompletní fotodokumentace z vrtání pilot v sekci Fotogalerie.

osmrtnice smrtovnice osmrtnicama ljubuški umrli ljubuški osmrtnice grude smrtovnice sarajevo jastuci madraci horoscope umrli vicevi horoskop knjige lektire

Piloty se zavrtávají do země a stavbu navštívil zloděj

Diskuze

Jméno:
E-mail:
Text:
Opiš text z obrázku:
 obrazek
2012-04-12 17:07:27 | Horky Zdeněk | Zdeho1@seznam.cz
Rádi bychom si přečetli diskusi ostatních dále jstli je stavební deník k nahlédnutí protože se jedná o velmi sledovanou veřejnou zakázku takže já si též pořizuji foto dokumentaci včetně dovozu betonu do jakoby 19 metrové hloubky.Zpráva pro příjemce špatná kádrová práce s testem na obrázku školácka chyba.
Sponzoři projektu