" />
Sadská - Kostelní Lhota - Písková Lhota - Poděbrady
Lhotecká cyklostezka Lhotecká cyklostezka

Aktuality

4. květen 2012
Oba mosty pro I. etapu jsou vyrobeny

 

V těchto dnech probíhají práce na výstuži a betonáži základů mostní konstrukce přes Výrovku. Opěry pro lávku přes Káču byly subdodavatelskou firmou Strabag dokončeny před několika dny – viz. fotodokumentace.

Vše je tak připraveno na přesun asi desetitunové lávky. Ten proběhne v pátečních dopoledních hodinách (11.5.) a bude znamenat částečné omezení provozu na hlavní silnici mezi Kostelkou a Pískovkou. Jeřáb bude totiž sundávat most přímo ze silnice.

Ještě více než dvojnásobně těžká konstrukce přes Výrovku pak dorazí, pokud vše projde hladce, o den později. Jeřáb a celý kolos by však měl dopravu omezit minimálně, neboť se bude přesouvat k místu usazení po trase cyklostezky ve směru od Pískové Lhoty. Snad vše proběhne hladce a náklad nikde nezapadne.

osmrtnice smrtovnice osmrtnicama ljubuški umrli ljubuški osmrtnice grude smrtovnice sarajevo jastuci madraci horoscope umrli vicevi horoskop knjige lektire

Oba mosty pro I. etapu jsou vyrobeny

Diskuze

Jméno:
E-mail:
Text:
Opiš text z obrázku:
 obrazek
2012-05-05 07:42:25 | Zdeněk Horky | Zdeho1@seznam.cz
SENZACE až neuvěřitelné takže termín dokončení ohrožen není a o předražení nehrozí.Akorát je nám divné že pořád se projektuje a celá stavba je skoro připravenana ke kolaudaci už aby to bylo.
Sponzoři projektu