" />
Sadská - Kostelní Lhota - Písková Lhota - Poděbrady
Lhotecká cyklostezka Lhotecká cyklostezka

Aktuality

29. květen 2012
Dokončujeme násypy na lávky a stavbu opět navštívil zloděj

 

Dlouhou dobu jsme vybírali nejvhodnější materiál pro násypy. Projektant původně plánoval použít zeminu odstraněnou z trasy cyklostezky, ovšem ta se rozbory ukázala jako naprosto nevhodná pro hutnění. Ideální materiál jsme nakonec vytipovali v lomu Zárybník u Klášterní Skalice.

Obě lávky u Káči spotřebovali asi 1000 tun písku, o něco větší množství bude potřeba pro Výrovku. Jen na pravém břehu jsme zde již spotřebovali asi 900 tun. Po uválcování je ale povrch naprosto pevný.

Zároveň v těchto dnech probíhá osazování dřevěného bednění pro betonáž povrchu lávek. Příští týden již začneme s pracemi na vlastní cyklostezce.

 

Bohužel opět jsme se museli mírně zastydět.  Na stavbě se totiž znovu objevil zloděj a podle záznamu z GPS si v neděli v 10:30 odvezl asi 50 litrů nafty. Je to už asi čtvrtý incident během výstavby. Vše začalo krádeží dřeva, poté naftou ze dvou strojů, před asi třemi týdny ztrátou železných výztuží u Káči a teď opět naftou z bagru.

 

 

osmrtnice smrtovnice osmrtnicama ljubuški umrli ljubuški osmrtnice grude smrtovnice sarajevo jastuci madraci horoscope umrli vicevi horoskop knjige lektire

Dokončujeme násypy na lávky a stavbu opět navštívil zloděj

Diskuze

Jméno:
E-mail:
Text:
Opiš text z obrázku:
 obrazek
2012-06-07 10:21:19 | Občan | zdeho1seznam.cz
Už aby To bylo hotové jde me si koupit tříkolky na zahájení provozu.Jsme strašně zvědaví jestli budeme v záběru televizí a medii.Kluci vydržte fandí Vám půlka hospody a já.
Sponzoři projektu