" />
Sadská - Kostelní Lhota - Písková Lhota - Poděbrady
Lhotecká cyklostezka Lhotecká cyklostezka

Aktuality

26. únor 2013
Začíná výběr dodavatele stavby II. etapy. Firmy mohou podávat nabídky

Je to bezmála jeden rok, kdy jsme získali dotaci z Regionálního operačního programu Střední Čechy. Od té doby probíhala příprava smlouvy o poskytnutí dotace a především pak dojednání zadávacích podmínek pro výběr dodavatele stavby. Změna zákona o veřejných zakázkách z loňského roku totiž podstatným způsobem zasáhla do dosavadního průběhu přípravy projektu. Na nás jako zadavatele připadla povinnost dodatečného pořízení tzv. projektové dokumentace provedení stavby. To pro nás znamenalo nejen zdržení, ale také další finanční prostředky.

Veškeré informace o veřejné zakázce pro zájemce jsou zveřejněny na http://www.vestnikverejnychzakazek.cz/cs/Form/Display/389474.

Po příjmu všech nabídek očekáváme přibližně další 3 měsíce, než dojde k vyřešení případných námitek, schválení vítěze Úřadem regionální rady a další administrativní náležitosti před podpisem dodavatelské smlouvy. Pokud tedy vše půjde hladce, stavba by se mohla rozběhnout v průběhu léta. Dokončení díla předpokládáme v průběhu roku 2014 a to především díky složitosti mostního řešení překonání železnice.

osmrtnice smrtovnice osmrtnicama ljubuški umrli ljubuški osmrtnice grude smrtovnice sarajevo jastuci madraci horoscope umrli vicevi horoskop knjige lektire

Diskuze

Jméno:
E-mail:
Text:
Opiš text z obrázku:
 obrazek
Sponzoři projektu