" />
Sadská - Kostelní Lhota - Písková Lhota - Poděbrady
Lhotecká cyklostezka Lhotecká cyklostezka

Aktuality

22. říjen 2013
Na cyklostezku přijíždí most přes trať, ve čtvrtek začne jeho stavba

Během středy 23.10.2013 přijedou z Prostějova všechny části největšího ze všech čtyř mostů celé Lhotecké cyklostezky. Ocelová konstrukce mostu přes trať se skládá z devíti dílců různých rozpětí, které dohromady vytvoří přemostění dlouhé 105 m.

Nejprve ale dojde k postavení osmi ocelových pilířů, které celou konstrukci ponesou. Šest z nich tvoří přímé sloupy s jedním ložiskem, dva pilíře se dvěma ložisky jsou ve tvaru Y.

Už během čtvrtečního rána začne firma s montáží pilířů přímo v trase cyklostezky. Kvůli tomu bude muset dojít také na kompletní výluku drážního provozu a to mezi osmou a patnáctou hodinou. Usazování horních dílců mostu pak proběhne během další naplánované výluky v noci ze soboty na neděli, případně i během výluky trakčního vedení v neděli během dne.

V posledních dnech pak došlo i k pracem na trase vlastní cyklostezky. Na nejspodnější vrstvě je prováděna tzv. stabilizace cementovápenou směsí Dorosol C50. Na ní bude v další fázi pokládán štěrkový povrch. Fotografie stabilizace ve fotogalerii.

 

 

osmrtnice smrtovnice osmrtnicama ljubuški umrli ljubuški osmrtnice grude smrtovnice sarajevo jastuci madraci horoscope umrli vicevi horoskop knjige lektire

prodaja stanova
pik

Na cyklostezku přijíždí most přes trať, ve čtvrtek začne jeho stavba

Diskuze

Jméno:
E-mail:
Text:
Opiš text z obrázku:
 obrazek
Sponzoři projektu